فتوگرامتری

Topcon یکپارچه ­سازی پیشرفته Bentley را برای پردازش­های فتوگرامتری هوایی اعلام کرد

پردازش¬های فتوگرامتری هوایی
آموزش نقشه برداری آپسیس

Topcon یکپارچه ­سازی پیشرفته Bentley را برای پردازش­های فتوگرامتری هوایی اعلام کرد.

گروه تعیین موقعیت Topcon محصول جدیدی مبتنی بر ابر برای پردازش­های فتوگرامتری که از طرف Bentley ContextCapture مورد حمایت قرار گرفته و سرویسی مبتنی بر وب برای انتشار، به اشتراک گذاری و تجزیه و تحلیل داده­های واقعی Capture است، معرفی کرد. این ادغام به کاربران MAGNET Collage Web اجازه می­دهد که به طور کامل با فرایند اسکن و مجموعه داده مش برای پردازش و اضافه کردن عکس­های پرنده های هدایت پذیر از راه دور (پهپاد) خود به طور مستقیم به محیط سه بعدی MAGNET Collage آشنا شده و استفاده کنند.

سرویس پردازش ابر نقاط ساخته شده در Bentley ContextCapture کاربران را قادر می­سازد بدون نیاز به سخت افزار یا محدودیت­های فناوری اطلاعاتی، تصاویر پهپاد خود را مستقیما در وب بارگذاری کنند.

اشتراک گذاری تصاویر پروژه­های پهپاد

چارلز راینر، معاون رئیس برنامه ریزی کسب و کار در حال پیشرفت Topcon گفت: کاربران با عکس­های گرفته شده توسط هر پهپاد مهندسی فتوگرامتری به راحتی از سرویس ادغام شده Collage Web برای تولید سریع مش­های واقعی و DSM می­توانند استفاده کنند. وی افزود: همچنین این امکان را می­دهد تا تصاویر پروژه­های پهپاد به راحتی با سهامداران به اشتراک گذاشته شود. به سادگی ادامه داده و داده­ها را به طور مستقیم از طریق مرورگر برای انتشار قرار دهید، راینر گفت.

پس از انتشار مجموعه داده­های سه بعدی در Collage Web، کاربران می­توانند از چندین ویژگی از جمله پوشش تصاویر، اندازه گیری، حاشیه نویسی، بررسی فهرست موجودی و موارد دیگر استفاده کنند.

راینر گفت: مجموعه داده­ها را می­توان به راحتی از طریق لینک­های اینترنتی با ورود رایگان و دسترسی فوری به اطلاعات از طریق تلفن­های هوشمند، تبلت­ها یا کامپیوترها با سهامداران به اشتراک گذاشت و این اجازه می­دهد تا کاربران از راه دور بتوانند منطقه را از همان منظر کاربر مشاهده کنند.

ادغام بخشی از ابتکار ساخت و ساز در حال انجام است، که در آن Topcon و Bentley برای مدیریت و یکپارچه سازی داده­های نقشه برداری، مهندسی، ساختمان، برای ساده سازی عملیات و بهبود تحویل پروژه همکاری می­کنند.

راینر گفت: آخرین ادغام وب ما با سیستم­های Bentley، پردازش های فتوگرامتریک مبتی بر ابر نقاط را به نرم افزار MAGNET Collage، که ارزش افزوده برای اپراتورها را ارائه می­هد، به ارمغان می آورد.

منبع: www.gim-international.com


مطالب مرتبط:

۱. نقدی بر استفاده از پهپادهای نقشه برداری ساخت ایران
۲. اپلیکیشن اندرویدی Pix4Dcapture
۳. لوازم جانبی سری فانتوم ۴ که شما نیاز دارید


پرنده بدون سرنشین

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دوره آموزشی پردازش تصاویر پهپاد فتوگرامتری کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید