اخبار ژئوماتیک

Trimble Catalyst برای پشتیبانی از GLONASS به روز رسانی شده است

آموزش نقشه برداری آپسیس

Trimble به تازگی اعلام نموده است که Trimble Catalyst، نرم افزار تعریف کننده گیرندهGNSS خود برای سیستم عامل اندروید را برای پشتیبانی از GLONASS به روزرسانی نموده است. این به روزرسانی نشان دهنده مزایای نرم افزار GNSS برای ارائه سریع تر و ساده تر قابلیت های جدید است.

دسترسی به پیکربندی GLONASS تعداد ماهواره های GNSS قابل مشاهده در هنگام انجام کار زمینی را افزایش می دهد. در نتیجه، قابلیت قفل روی ماهواره های کافی برای ادامه کار در هنگامی که دید به آسمان محدود بوده و یا با موانعی همراه است، مواردی نظیر زیر چتر درختان و یا در محیط های بلند مرتبه شهری، بهبود می یابد. همچنین، کاربران زمان کمتری را برای دست یابی گیرنده به موقعیت دقیق منتظر خواهد ماند، زمان همگرایی کمتر و قابل اعتمادتر است.

Trimble Catalyst امکان Positioning-as-a-Service را برای جمع آوری داده های موقعیتی بسیار دقیق از طریق Trimble و یا هر اپلیکیشن دیگر نصب شده روی تلفن های همراه و یا تبلت ها در اختیار کاربران قرار می دهد. این امکان در ترکیب با یک آنتن رقومی سبک وزن DA1 و هزینه اشتراک Catalyst، گیرنده را قادر به ارائه قابلیت های تعیین موقعیت GNSS مورد نیاز ساخته و ابزارهای مصرفی را به سامانه های جمع آوری داده موبایل در سطح سانتیمتر بدل می سازد.

Gareth Gibson مدیر توسعه کسب و کار Catalyst در Trimble می گوید: “افزودن GLONASS به Trimble Catalyst بازده کار را بهبود بخشیده و تعیین موقعیت را با ثبات بیشتری به کاربران Catalyst عرضه می دارد. همچنین، از آنجایی که خدمات از طریق یک اپلیکیشن اندروید ارائه می شوند، به روزرسانی عملکردی از طریق فروشگاه Google Play در دسترس هستند. به عنوان یک کاربر، دریافت به روزرسانی ها ساده و خودکار به نظر می رسد.”

ارائه شده از وبسایت Trimble
منبع :  www.geoinformatics.com
کار با دستگاه GPS
برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید