اخبار ژئوماتیکژئوماتیکسنجش از دور

Deimos Imaging قراردادی میلیون دلاری در برزیل را برنده شد

Deimos Imaging قراردادی میلیون دلاری در برزیل را برنده شدDeimos Imaging قراردادی میلیون دلاری در برزیل را برنده شد
آموزش نقشه برداری آپسیس

Deimos Imaging قراردادی میلیون دلاری در برزیل را برنده شد

شرکت مشاهده زمین Deimos Imaging SLU، یکی از شعب فرعی UrtheCast قراردادی با بخش هوانوردی وزارت دفاع برزیل با ارزشی بیش از ۲٫۶ میلیون دلار امضا نموده است.

این قرار داد Deimos Imaging را در طول یک دوره اولیه سه ساله که می تواند تا ۵ سال نیز تمدید شود، ملزم به تامین محصولات و خدمات مشاهده زمینی از طریق ماهواره Deimos-2 می کند. انتظار می رود که پرداخت های این قرار داد بطور مساوی در طول این دوره سه ساله انجام شوند. تحت این قرارداد، Deimos Imaging تصاویر ماهواره ای جدید را جمع آوری نموده و دسترسی به کاتالوگ تصاویر طبقه بندی شده را فراهم می آورد. این داده ها نیازهای مرتبط با اطلاعات مکانی دولت و موسسات برزیلی را تامین کرده و اخذ تصمیمات عملی در گستره وسیعی از کاربردها را شتاب بخشیده و بهبود می دهند.

تجربه فراوان Deimos Imaging پردازش های کنترل کیفی، دانش فنی و مهارت چشم گیری را پدید می آورد. به علاوه، پیکربندی مجازی با چند قدرت تفکیک در بیش از ۳۰ ماهواره تضمین کننده توانایی های بازبینی فوق العاده آن در کل جهان است.

برای اطلاعات بیشتر، وبسایت UrtheCast به آدرس www.urthecast.com و یا وبسایت تصویربرداری Deimos به آدرس www.deimos-imaging.com را ببینید.

منبع: gim-international.com

 

دیدگاهتان را بنویسید