اخبار ژئوماتیک

همکاری هیوندای با یک استارت‌آپ AI در تهیه نقشه‌های HD برای خودروهای خودران

آموزش نقشه برداری آپسیس

ایتنا – Netradyne اعلام کرده است که تحلیل‌های دید عمیق جمع‌سپاری‌شده‌اش برای تولید نقشه HD در مقایسه با نقشه‌برداری مبتنی بر تشخیص و اندازه‌گیری فاصله با استفاده از نور (LIDAR) شرکت‌های دیگر مقرون به‌صرفه‌تر بوده است.

همکاری هیوندای با یک استارت‌آپ AI در تهیه نقشه‌های HD برای خودروهای خودران
تیم‌های تحقیقات AI شرکت‌های Hyundai Mnsoft و Netradyne برای توسعه نقشه‌های کیفیت بالا برای خودروهای نسل آینده همکاری خواهند کرد.

به گزارش ایتنا به نقل از ZDNet، شرکت Hyundai Mnsoft، به عنوان یکی از شرکت‌های زیرمجموعه گروه هیوندای موتور که بر راهکارهای ناوبری متمرکز است، از تکنولوژی‌های دید عمیق جمع‌سپاری‌شده Netradyne برای توسعه نقشه‌هایش بهره خواهد برد.

شرکت Netradyne، که در سال ۲۰۱۵ تاسیس شد، در استفاده از AI برای ایمنی راننده و سرنشینان تخصص دارد.
این استارتاپ اخیرا در رقابت با شرکت‌های دیگر برنده یک آزمون اثبات مفهومی برای شراکت با هیوندای شد.

Netradyne اعلام کرده است که تحلیل‌های دید عمیق جمع‌سپاری‌شده‌اش برای تولید نقشه HD در مقایسه با نقشه‌برداری مبتنی بر تشخیص و اندازه‌گیری فاصله با استفاده از نور (LIDAR) شرکت‌های دیگر مقرون به‌صرفه‌تر بوده است.
برنامه ایمنی تشخیص راننده مبتنی بر بینش، ملقب به Driveri، تجربه رانندگی را ثبت می‌کنند و دید راننده را در اختیار مدیران ایمنی قرار می‌دهد.

هیوندای گفته که به انجام تلاش‌های بیشتر برای توسعه نقشه‌های HD برای ایمنی در انواع  خودروی خودران ادامه خواهد داد.

هیوندای موتور برای تولید «خودروهای ابرمرتبط (hyperconnected cars)» با غول شبکه Cisco همکاری می‌کند، پروژه‌ای که به گفته آنها در سال ۲۰۱۹ به سرانجام خواهد رسید.
این کمپانی همچنین اقدام به همکاری با Aurora Innovation برای ساخت خودروهای بدون راننده کرده است.

این غول خودروسازی کره جنوبی با SK Telecom برای ارائه سرویس‌های Home2Car شراکتی را آغاز کرده است؛ این سرویس برای استفاده‌کنندگان قابلیت استارت زدن و خاموش کردن خودرویشان از داخل خانه، و برخی قابلیت‌های دیگر، را فراهم می‌آورد.  

دیدگاهتان را بنویسید