اخبار ژئوماتیک

SOUTH سی امین سالگرد خود را جشن گرفت

آموزش نقشه برداری آپسیس
South پس از گذشت ۳۰ سال درخشان، یک افسانه ساخته، و هم اکنون در حال برگزاری سی امین جشن تولدش در سال جاری میباشد. پس از وقایع متوالی که توسط دفاتر شعب محلی در همه قسمت های دیگر چین، صورت گرفت، مراسم بزرگداشت و کنفرانس کاربران در صبح روز ۱۰ آوریل در گوانگژو برگزار شد. این رویداد بزرگ بیش از ۱۰۰۰ مهمان را از داخل و خارج از کشور گرد هم آورده است. از جمله مقامات دولتی مرکزی و محلی، رهبران شورای نظامی، کارشناسان و متخصصین صنعت، و همچنین برخی از بازدید کنندگان خارجی.

آقای ما چائو، رییس گروه South ، طی سخنرانی، خوش آمدگویی خود را  به همه همراهان اعلام نمود  و گزارشی داد که نشان می دهد چگونه این شرکت در طول سه دهه، به یک تولید کننده بزرگ چینی در صنعت نقشه برداری توسعه یافته است. ذهنیت مثبت، جهت گیری مناسب و ماندگاری مشتاقانه، به خوبی موفقیت بزرگ او را در کسب و کار حرفه ای خود تفسیر می کند. در این میان، همچنین برخی از افراد بسیار مهم دولت مرکزی و دانشگاهی پیام های مطلوب خود را از جمله تبریک به این رویداد، ارائه دادند. و این روز در واقع به معنای یک روز بسیار خاص در جامعه جهانی ژئوماتیک بود.

بخش تاثیر گذاری در کنار گفتگوهای افراد مهم، مطرح شد. آقای گری Carpitanos، توزیع کننده از فیلیپین، به عنوان یک دوست صمیمی در South جایزه گرفت. با بودن یک آقای South در بازار خارج از کشور، او هیچ تلاشی در جهت ساختن South به عنوان یک برند مشهور و بسیار شناخته شده در قلمرو خود نکرده است. سبقت بازار آنها قطعا یک تصویر متفاوت برای برچسب های ” ساخته شده در چین”  ارائه می دهد.

مراسم، بعد از ظهر با یک جلسه مهمان خارجی برای بحث در مورد داستان هایی از روستای جهانی، ادامه میبابد. آقای ما ران، معاون رییس گروه South، سخنان استقبال فراوان خود را به تمام شرکای بین المللی اعلام کرد و آخرین تحولات این شرکت را به روز کرد. همانطور که او اشاره کرد، South همواره قدردان اعتماد، درک و حمایت سراسر جهانیان بوده است. سپس، ارائه یک جایزه بسیار کمک می کند تا دستاوردهای بزرگی را که توسط افراد توانا مورد بررسی قرار گرفته است، مرور کنید.

۲ روز بعدی کنفرانس، در مورد انتشار محصولات جدید بود. RTK Insight V1 جدید، توتال استیشن جدید با محدوده بازتابنده طولانی، مدل جدید LiDAR SZT-V100 V2، شبیه ساز جدید VR، راه حل های  GIS و بسیاری از سایر موارد کمک کننده به یک جشن بزرگ برای شرکت کنندگان. ” Go Get Geo ” موضوع اصلی رویداد در حال وقوع، است، این تولید کننده عظیم چینی همیشه آماده ارائه انواع کیفیت تجهیزات نقشه برداری و راه حل های پیشرفته برای بازار ژئوماتیک میباشد.

منبع: www.southinstrument.com 

دیدگاهتان را بنویسید