اخبار ژئوماتیکژئوماتیکفتوگرامتری

Phase One و خدمات هوایی لوفتانزا قرارداد همکاری امضا کردند

Phase One و خدمات هوایی لوفتانزا قرارداد همکاری امضا کردند
آموزش نقشه برداری آپسیس

Phase One و خدمات هوایی لوفتانزا قرارداد همکاری امضا کردند

صنایع Phase One و خدمات هوایی لوفتانزا امضای یک توافق نامه برای همکاری هایی توسعه ای و بکارگیری وسایل نقلیه هوایی بدون سرنشین (پهپادها) در حوزه نقشه برداری های صنعتی خاص و پروژه های نظارت و بازرسی را اعلام نمودند. تحت مفاد این توافق نامه، صنایع Phase One و خدمات هوایی لوفتانزا به بررسی و ارزیابی سناریوهایی در ارتباط با ابزارآلات هوایی مبتنی بر پهپاد مجهز شده با دوربین های هوایی صنایع Phase One خواهند پرداخت.

Dov Kalinski مدیر کل صنایع Phase One، اظهار داشت که به همکاری با تیم خدمات هوایی لوفتانزا مفتخر است. این تیم سابقه ممتازی در درک نیازهای فنی مشتریانی که به بالاترین سطوح دقت در تصویربرداری هوایی احتیاج دارند، دارد.

Dr Benjamin Lohr، رئیس خدمات هوای لوفتانزا می گوید، پروژه های آزمایشی اخیر با تجهیزات دوربینی هوایی صنایع Phase One نتایج ماموریت را با بازده بسیار بالایی عرضه می دارد. در حال حاضر این شرکت ها در کنار هم به ارزیابی کاربرد دیگر راه حل های پهپاد مبنا در کاربردهای صنعتی بر اساس نیاز مشتریان می پردازند.

گستره وسیع کاربردهای پهپادها

راه حل های تصویربرداری هوایی مبتنی بر پهچاد برای ارائه قیمت های پایین تر و ایمنی بیشتر در حوزه وسیعی از کاربردهای صنعتی خاص نظیر پایش خطوط انتقال نیرو، بازرسی توربین های بادی، خطوط ریلی، جاده ها، پل ها و دیگر وظایف در حوزه مهندسی عمران طراحی شده اند.

خدمات هوایی لوفتانزا در فرانکفورت آلمان واقع شد است. اپراتور پهپاد خدمات پشتیبانی پهپادهای تجاری را به مشتریان در حوزه های عظیم زیرساختی و موسساتی که به پروسه بازرسی هوایی پیچیده ، نقشه برداری و پایش در نواحی سخت و یا نواحی که دسترسی به آنها توام با خطر است، نیاز دارند، ارائه می دهد. خدمات هوایی لوفتانزا تحلیل هایی را بر مبنای تصاویر اخذ شده و داده های جمع آوری شده تولید می نماید تا مشتریان قادر به در اختیار داشتن اطلاعات و اشکالی در ارتباط با ضعف ها و یا نقایص زیرساخت مورد بازرسی قرار گرفته باشند.

منبع: gim-international.com

دیدگاهتان را بنویسید