قرعه کشی

قرعه کشی آنلاین

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

تولد دو سالگی آپسیس

آپسیس یک رسانه آنلاین است که با هدف ارائه محتوای ارزشمند و کاربردی مباحث ژئوماتیک در شهریور سال ۱۳۹۴ توسط گروهی از فارغ­ التحصیلان رشته نقشه­ برداری دانشگاه تهران ایجاد شد. گزیده اخبار روز و مطالب متنوع در زمینه­ ژئوماتیک، فروشگاه کتاب، آموزشگاه و خدمات نقشه ­برداری بخش‌های مختلف این رسانه را تشکیل می‌دهند. تیمی از کارشناسان و افراد متخصص در حوزه‌های فناوری، برنامه ­نویسی، مقاله نویسی، تجهیزات و خدمات نقشه برداری و نشر کتاب در آپسیس گرد هم آمده تا بهترین و به روزترین اخبار و مقالات، محصولات و خدمات این حوزه را در اختیار کاربران قرار دهند. آپسیس از دل ژئوماتیک آمده و پنجره‌ای رو به آیندۀ این رشته است. آپسیس از فناوری‌های پیش رو می‌گوید، از دانش فراسوی امروز ما و مباحثی که می‌توانند سبک حرفه آینده ما را بسازند. آپسیس برای آگاه کردن نقشه ­برداران و سوق دادن آن‌ها به‌سوی افق‌های دوردست تلاش می­ کند؛ افق‌های دوردستی که فناوری مدرن ژئوماتیک می‌طلبد و همواره نقشه برداران پیشگام به‌سوی آن رفته‌اند. آپسیس راهنمایی است برای آینده نقشه­ برداری و علوم ژئوماتیک؛ آینده‌ای که در آن فضا دیگر آن‌قدر دور نیست، توتال استیشن‌های پیشرفته، پرنده­ های بدون سرنشین و اسکنرهای سه‌بعدی به بخشی غیر قابل انکار از رشته ما تبدیل‌شده‌اند و تهیه اطلاعات مکانی امری ساده‌ای می­ نماید. آپسیس با نگاهی متفاوت و تخصصی و با ارائه دستورالعمل­ های لازم برای روبرویی با پیچیدگی‌های آینده ژئوماتیک، شما را در مسیر فردایی بهتر همراهی خواهد کرد. حال ما این‌جاییم. آمده‌ایم تا فردا را با هم آغاز کنیم و چشم‌اندازی روشن از آینده را برایتان ترسیم کنیم. فردای ژئوماتیک از اینجا آغاز می‌شود و ما ادعا می‌کنیم که آنچه برای فردایتان می‌خواهید در دستان ماست…

دوسال از شروع به کار آپسیس می گذرد و آپسیس به پاس قدردانی از طرفداران پر و پا قرص خود در نظر دارد دومین مرحله قرعه کشی خود را انجام دهد. اولین قرعه کشی آپسیس به مناسبت بزرگداشت روز مهندس در اسفند سال ۱۳۹۴ برگزار شد.

شرکت در قرعه کشی آپسیس

آپسیس رسانه مستقل و تخصصی ژئوماتیک به مناسبت تولد دو سالگی دومین دوره قرعه کشی خود را برگزار می نماید. جوایز این دوره با حمایت بازرگانی امیر نماینده انحصاری فروش و خدمات پشتیبانی محصولات SOUTH و SANDING در ایران است. برای شرکت در قرعه کشی تا ساعت ۲۴ روز جمعه پنجم آبان ۱۳۹۶ فرصت دارید.

نحوه قرعه کشی

اطلاعات شما به یک الگوریتم رندوم ساز داده خواهد شد و خروجی این الگوریتم شماره تلفن همراه نفرات برگزیده خواهد بود. امید داریم از این پس نیز در روزهای خوش مهندسین و رویدادهای ژئوماتیک قرعه کشی های مشابهی را اجرا نماییم. خواهشمند است اطلاعات فرم قرعه کشی را صحیح وارد نمایید.

جهت شرکت در قرعه کشی آپسیس

لطفاً فرم را تکمیل نمایید

[/vc_column_text][vc_single_image image=”7869″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”custom_link” img_link_target=”_blank” link=”http://amir-trading.com”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”7889″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row]