اخبار ژئوماتیکژئوماتیکسیستم اطلاعات مکانی

Esri درگاه برخط داده در آفریقا را راه اندازی می کند

Esri درگاه برخط داده در آفریقا را راه اندازی می کند
آموزش نقشه برداری آپسیس

Esri درگاه برخط داده در آفریقا را راه اندازی می کند

Esri، شرکت پیشرو در حوزه تحلیل های مکانی، Africa GeoPortal که یک سکوی جامع مبتنی بر ابر بوده و محتوای ارزشمند و راه حل های Esri و شرکایش را ارائه می دهد، را راه اندازی نموده است. این درگاه مکانی دسترسی به خدمات همه گیر Esri، ArcGIS Online، و داده های جغرافیایی و تصویری برای آفریقا را ممکن می سازد. اتحادیه آفریقا، بانک توسعه آفریقا، دیگر آژانس های بین المللی، سازمان های غیر دولتی (NGOها)، موسسات تحقیقاتی، کسب و کارها و صندوق های دولتی قادر به استفاده از این درگاه مکانی برای پاسخ به چالش های مبرم توسعه ای خود، از توسعه اقتصادی و تحقیقات اقلیمی تا حفاظت از محیط زیست و سلامت عمومی، خواهند بود.

Luther Jeke، مدیر iCampus در iLab Liberia می گوید، دسترسی به این درگاه مکانی ایجاد شده توسط ArcGIS، برای او و همکارانش در iLab و دیگران در شبکه African Technology Hubs (AfriLabs)، قابلیت های اطلاعاتی و تحلیلی را به وجود آورده است که آنها را قادر به ایجاد موثرترین مداخلات توسعه ای برای شهروندان و جوامعشان می سازد.

تحلیل های مکانی صنعتی پیشرو

این نرم افزار مکمل به عنوان یک فناوری ابزاری به تمام کسانی که از ملل آفریقایی برای بهبود اوضاع اقتصادی، اجتماعی و پیامدهای محیط زیستی حمایت می کنند، شهروندان آفریقایی، NGOها و آژانس های توسعه بین المللی ارائه می شود. پورتال مکانی امکان دسترسی به قابلیت های تحلیل مکانی صنعتی پیشرو و محتوای معتبر را برای تهیه نقشه های نموداری گیرا، آموزشی، اطلاعاتی، سرگرم کننده و زیبا از آفریقا فراهم می سازد.

Jack Dangermond، موسس و رئیس Esri می گوید: Esri عمیقاً به کمک به مردم آفریقا در کشف و فهم حجم گسترده ای از اطلاعات که از طریق نقشه در دسترس آنها قرار گرفته است، متعهد است. او افزود، Esri امیدوار است که از طریق این خدمات، مزایای توسعه پایا و سرمایه گذاری های Esri را به کاربران خود عرضه دارد تا بتوانند ماموریت هایی را با بهترین قابلیت های خود سرپرستی نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با Africa GeoPortal و تعهد Esri به پشتیبانی جامعه بین المللی در جستجوی ثبات در نقشه برداری بهتر و هوش مکانی، به وبسایت go.esri.com/africa_geoportal سر بزنید.

منبع: gim-international.com

دیدگاهتان را بنویسید