ژئوماتیکهیدروگرافی

CEE HydroSystems بسته اکوساندر ™CEE LINE را راه اندازی می کند

هیدروگرافی
آموزش نقشه برداری آپسیس

CEE HydroSystems بسته اکوساندر ™CEE LINE را راه اندازی می کند

در نقشه برداری های هیدروگرافی پایه، جمع آوری داده های عمق سنجی اکو ساندرها با استفاده از یک GNSS میدانی جمع آوری کننده داده و یا تبلت می تواند یک روش مقرون به صرفه برای شرکت های نقشه برداری زمینی در به انجام رساندن نقشه برداری های کوچک در رودخانه ها، دریاچه ها، استخرها و منابع ذخیره آب های صنعتی باشد. اگرچه محدودیت هایی در ارتباط با روش های کنترل کیفیت و تراکم داده ها در مقابل روش های نقشه برداری هیدروگرافی که از یک نرم افزار اختصاصی استفاده می کنند وجود دارد، این روش ها برای مناطق نقشه برداری نسبتاً ساده و سرراست معتبر هستند. CEE HydroSystems با بسته ™CEE LINE جدید خود به این حوزه کاربردی وارد شده است. ™CEE LINE با تمرکز بر مولفه های عمق یابی با کیفیت بالا و طراحی ساده و غیر قابل تخریب، به دنبال حذف باتری و بلوتوث به نفع اتصال از طریق کابل USB است. کافیست ™CEE LINE را به ابزار اخذ کننده داده متصل کنید و آن آماده استفاده خواهد بود، بخش های الکترونیکی مدرن با مصرف پایین انرژی از طولانی بودن عمر باتری دستگاه اخذ داده متصل شده اطمینان حاصل می کنند. ™CEE LINE یک سیستم دو بخشی کاملاً ضد آب است که از طریق اتصال دهنده های مستحکم LEMO به هم اتصال یافته اند. مبدل ™CEE LINE یک مبدل آنالوگ با کیفیت هیدروگرافی مشابه با اکوساندرهای گران قیمت است، “لوله” ™CEE LINE در بردارنده تمامی کنترل های الکترونیکی برای تعیین عمق در فرکانسی تا ۱۰ هرتز و ارائه خروجی در چندین فرمت مختلف است. ™CEE LINE با در اختیار داشتن قابلیت تعدیل مشخصات پالس های صوتی، سرعت صوت، و امکان فعال سازی یک کانال ۳۳ کیلوهرتزی دو فرکانسه، یک اکوساندر هیدروگرافی واقعی است.

Peter Garforth از شرکت CEE HydroSystems با شرح دلایل المان های طراحی اکو ساندر جدید اظهار داشت: “ما قصد داشتیم موتور پردازش گر عمق یابی با کیفیت بسیار بالای خود را وارد کاربردهای جمع آوری داده نماییم، جایی که نقشه برداران در حال حاضر انتخاب های بسیاری در میان تجهیزات دارند. در حالیکه بکارگیری بلوتوث بسیار معمول شده است، تصمیم ما استفاده از یک روش جایگزین است. با استفاده از یک کابل، مشکلات رابط کاربری ممکن است کاهش یابند و با توجه به ذخایر باتری لیتیومی و بسته های باتری قابل تعویض دیتا کلکتورهای مدرن، ساده تر کردن راه اندازی اکوساندر با حذف نیاز به یک باتری داخلی منطقی به نظر می رسد. با این روش، ™CEE LINE همیشه آماده شروع به نقشه برداری با کمترین تکاپوی ممکن است. به علاوه، این طراحی به واحد امکان بطور کامل پوشیده شدن با یک غلاف پلی اوره تانی را می دهد که این منجر به فناناپذیری مجازی می شود.”

هیدروگرافیبرای کاربران Trimble GNSS، اپلیکیشن BathySurvey برای نرم افزار میدانی Trimble Access به کاربران یک رابط کاربری بهبود یافته ™CEE LINE را ارائه می دهد که قابلیت مشاهده عمق یابی با جزئیات بیشتر و تعدیل تنظیمات سونار بصورت آنی را دارد.

منبع: ceehydrosystems.com

دیدگاهتان را بنویسید