ژئوماتیکنقشه برداری

نرم افزار MicroSurvey

نرم افزار MicroSurvey
آموزش نقشه برداری آپسیس

نرم افزار MicroSurvey

شرکت MicroSurvey در طول ۳۰ سال گذشته به ساخت راه حل های نرم افزاری برای نقشه برداران زمینی، بازسازی کنندگان صحنه تصادف، متخصصان پزشکی قانونی و مهندسان و افراد حرفه ای در حوزه ساخت و ساز پرداخته اند. نرم افزارهای این شرکت ابزارهای مورد نیاز متخصصان در بیش از ۱۲۰ کشور در سرتاسر جهان را در اختیار آنها قرار می دهد.

STAR*NET به عنوان بهترین نرم افزار برای سرشکنی کمترین مربعات در بازار، نرم افزاری ساده، همه گیر است و نتایج قابل فهمی را ارائه می دهد.

FieldGenius قدرتمند ترین نرم افزار گرافیکی جمع آوری داده های نقشه برداری موجود است. تجهیزات ارائه شده توسط برندهای چندگانه، پشتیبانی از جدیدترین سخت افزارهای GPS و توتال استیشن تولید شده در شناخته شده ترین کارخانه ها در سطح جهان را تضمین می نماید. خط کاری رمز گذاری نشده، جریان های کاری ساده برداشت و پیاده سازی، به شما امکان انجام کار بیشتر در زمان کمتر را می دهند. پشتیبانی از سکوهای متعدد به کاربران اجازه بهره بردن از مزایای ابزارهای نمایشی و تبلت های قدرتمند و با کیفیت را می دهد.

MicroSurvey CAD برنامه طراحی و نقشه برداری دسکتاپ مقرون به صرفه و کاملی که برای نقشه برداران طراحی شده است را ارائه می دهد. این برنامه با عملکردی استاندارد در محاسبات نقشه برداری نسبت به نمونه های مشابهی که از اپلیکیشن های پیچیده تر غیر نقشه برداری استفاده می کنند، نتایج سه بعدی و دو بعدی با کیفیت بالا را با سرعت و سادگی بیشتر تولید می کند. شما حتی قادر به کار با داده های ابر نقطه ای، لیدار و فتوگرامتری خواهید بود.

برای کسانی که کسب و کار خود را در محیط AutoCAD اجرا می کنند و یا محصولات اراده شده توسط Autodesk را ترجیح می دهند، MicroSurvey همان ویژگی های قدرتمند را در MicroSurvey CAD و از طریق دو راه حل ارائه می دهد: MicroSurvey inCAD که افزونه ای است که در محیط AutoCAD موجود شما کار خواهد کرد، و یا embededCAD که با موتور Autodesk کار می کند. embededCAD با بکارگیری فناوری Autodesk، بصورت مستقل عمل می نماید.

منبع: gim-international.com


مطالب مرتبط:

uav

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دوره آموزشی پردازش تصاویر پهپاد فتوگرامتری کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید