فتوگرامتری

لوازم جانبی فانتوم سری ۴ که به آن نیاز خواهید داشت

آموزش نقشه برداری آپسیس
قسمت اول : ضروریات

پرنده های بدون سرنشین سری فانتوم ۴، به محض بیرون آوردن از جعبه، آماده راه اندازی و پرواز هستند. با این حال، همیشه انجام این کار تنها توسط اصول اولیه، ایده آل نیست. باتری با شارژ کمتر از حد کامل می تواند عملیات پرواز را قطع کند و پره های کوتاه و آسیب دیده می توانند خطراتی را ایجاد کنند. اگر میخواهید بیشترین استفاده را از پرنده فانتوم ۴ جدید خود داشته باشید، این وسایل ضروری نه تنها پرواز نگران کننده را پشتیبانی می کنند بلکه تجربه نهایی پرواز پرنده بدون سرنشین را نیز ارائه می دهند.

۱٫ باتری های اضافی پرواز هوشمند  (قیمت را اینجا چک کنید)

پس از یک پیاده روی طولانی به سمت قله کوه، زمانی که پرنده سری فانتوم ۴ خود را با موفقیت به آسمان هدایت کردید، آخرین چیزی که می خواهید ببینید یک هشدار باتری کم است. با زمان پرواز ۳۰ دقیقه، اغلب بیشتر از یک تک باتری پرواز هوشمند، نیاز است؛ و شارژ کردن معمولا یک گزینه نیست. به همین دلیل است که با یک یا دو یا سه … باتری اضافی هیچ گاه اشتباه نخواهید رفت.

۲٫ شارژر باتری (قیمت را اینجا چک کنید)

حالا که شما یک مجموعه کامل از باتری های اضافی دارید، فقط آنها را یکی پس از دیگری شارژ نمایید. خوب، با یک هاب شارژر باتری، شارژ کردن بسیار ساده ترمی شود. هاب، به سه باتری به ترتیب مطابق با سطح قدرتشان، شارژ میرساند؛ و هرکدام از باتری های شما را با بالاترین سرعت ممکن به طور کامل شارژ مینماید. حالت ذخیره سازی به هاب اجازه شارژ باتری ها را به ایده آل ۵۰٪ برای ذخیره سازی طولانی مدت و افزایش طول عمر باتری، میدهد.

۳٫ مجموعه اضافی پره ها (قیمت را اینجا چک کنید)

اگرچه گزینه دوری از موانع  پرنده های سری فانتوم ۴ به جلوگیری از برخورد و تصادفاتی که ممکن است پیش بیاید، کمک میکند، اما زمانی که پره ها آسیب دیده باشند، میتوانند روی تعادل، کارآیی پرواز و نیرو محرکه تاثیر بگذارند. بنابراین خوب است که حداقل دو مجموعه پره اضافی در دست داشته باشیم.

۴٫ محافظ پره ها (قیمت را اینجا چک کنید)

اگر با پرنده های بدون سرنشین غریبه نیستید، میدانید که برای اینکه سری فانتوم ۴ به ارتفاع بسیار بالایی برسد و مانورهای هوایی کارآمد را انجام دهد، پروانه ها باید با سرعت چشمگیر چرخش داشته باشند. برای کاربران که به دنبال آرامش بیشتر هستند، محافظ پره با قابلیت نصب آسان  از مردم و اشیاء اطراف آن محافظت می کند. آنها همچنین می توانند برای کاربران با تجربه ی پهپاد، در هنگام پرواز در فضاهای تنگ و یا در داخل خانه، مفید باشند.

۵٫ کوله پشتی چند منظوره (قیمت را اینجا چک کنید)

به طور هوشمندانه ای طراحی شده است، کوله پشتی چند منظوره قوی و مقاوم در برابر آب است تا همه چیز را به شکل خوبی در هنگام رانندگی، کوهنوردی یا زمانی که به سمت نقطه شروع حرکت میکنید، حفظ کند. جیب های چندگانه داخل و خارج کوله پشتی هر چیزی را از کلید و کیف پول تا هارد اضافی، در خود ذخیره میکند. از همه مهمتر، محفظه اختصاصی لب تاپ میتواند مک بوک ۱۵ اینچی پرو را در خود جای دهد که به شما اجازه ویرایش و بارگذاری ویدیوی هوایی درهر جایی که باشید، را میدهد.

اهمیتی ندارد که شما کاربر چه نوع پهپادی باشید، این پنج لوازم جانبی برای نو نگه داشتن پهپاد فانتوم ۴ شما مفید هستند، و هر آنچه را برای یک پرواز به یاد ماندنی لازم دارید در اختیار شما میگذارد.

ممنون از توجه و خواندن شما! در بخش دوم (https://store.dji.com/guides/phantom-4-accessories-travel-and-adventure/) ما در مورد لوازم جانبی مورد نیاز شما در صورت تهیه فانتوم ۴، که برای مسافرت ایده آل هستند، بحث میکنیم.

منبع: store.dji.com  


مطالب مرتبط:

۱. بکارگیری فتوگرامتری در دادگاه
۲. چرا از فتوگرامتری برای نقشه برداری و تهیه نقشه استفاده میشود؟
۳. پر کردن فضاهای خالی بین تصاویر هوایی و داده های زمینی اخذ شده


به وسیله یک دوربین و پرنده بدون سرنشین، بازسازی یک معدن را نظارت کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دوره آموزشی پردازش تصاویر پهپاد فتوگرامتری کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید