ژئوماتیکفتوگرامترینقشه برداری

شرکت Racurs

شرکت Racurs
آموزش نقشه برداری آپسیس

شرکت Racurs

Racurs تجربه موفقیتی ۲۵ ساله در بازار اطلاعات مکانی جهانی و روسیه دارد. از زمان پدید آمدن این شرکت در سال ۱۹۹۳، Racurs نرم افزار نقشه برداری رقومی خلاقانه ای برای پردازش تصاویر هوایی، فضایی و زمینی با نام PHOTOMOD را به وجود آورده است. امروزه PHOTOMOD همه گیرترین نرم افزار فتوگرامتری رقومی در روسیه بوده و در ۸۰ کشور در سرتاسر جهان نیز مورد استفاده قرار گرفته است. یک شبکه فروش بین المللی به بازاریابی، فروش و پشتیبانی محصولات Racurs کمک می کند.

فعالیت های اصلی Racurs در حوزه کسب و کار عبارتند از:

  • توسعه PHOTOMOD و یکپارچه شدن بیشتر این محصول با نیازهای بازار بین المللی و روسیه
  • ارائه خدمات فتوگرامتری با استفاده از تصاویر هوایی و ماهواره ای
  • تحقیق و توسعه در حوزه الگوریتم های، روش ها و نرم افزارهای پردازشی
  • توزیع داده های سنجش از دوری در روسیه و کشورهای مستقل مشترک المنافع

خانواده نرم افزار PHOTOMOD در بردارنده گستره ای از محصولات برای پردازش فتوگرامتری داده های سنجش از دوری است. این نرم افزار به روز، امکان استخراج اطلاعات مکانی و هندسی دقیق از تقریباً تمامی انواع تصاویر تجاری موجود، کسب شده از طریق دوربین های رقومی و یا آنالوگ، اسکنرهای ماهواره ای با قدرت تفکیک بالا، پهپادها، و یا رادار را فراهم می سازد.

Racurs از سال ۱۹۹۸ عضو ثابت ISPRS (جامعه بین المللی فتوگرامتری و سنجش از دور) و از سال ۲۰۱۶ عضو کمیته فضایی l2AC بوده است. Racurs برگزار کننده کنفرانس بین المللی شناخته شده علمی و فنی “از تصویربرداری تا واقعیت رقومی: سنجش از دور و فتوگرامتری” است. این کنفرانس هر ساله بهترین متخصصان این حوزه ها از چندین کشور را گرد هم آورده و فرصت بی نظیری برای ارتباط و بحث های حرفه ای را در اختیار آنها قرار می دهد.

منبع: gim-international.com


مطالب مرتبط:

uav

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دوره آموزشی پردازش تصاویر پهپاد فتوگرامتری کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید