اخبار ژئوماتیکژئوماتیک

اولین جشنواره چهره های ماندگار صنعت ساختمان

جشنواره پیشگامان چهره های ماندگار صنعت ساختمان,کانون آگهی و تبلیغات برداشت دوم, آپسیس,کانون آگهی و تبلیغات برداشت دوم,سازمان نظام مهندسی
آموزش نقشه برداری آپسیس

اولین جشنواره چهره های ماندگار صنعت ساختمان

آپسیس رسانه تخصصی ژئوماتیک بنا به رسالت خود و در راستای بسترسازی توسعه پایدار صنعت ساختمان به عنوان یک صنعت مادر، همگام با شهرداری تهران، سازمان نظام مهندسی و سازمان نظام کاردانی این بار حامی رسانه ای جشنواره ای بزرگ  و ملی خواهد بود. جشنواره ای در روز معمار با نام جشنواره چهره های ماندگار صنعت ساختمان در ۱۴ حوزه، که آپسیس پوشش کامل خبری آن را بر عهده دارد.

جشنواره پیشگامان چهره های ماندگار صنعت ساختمان,کانون آگهی و تبلیغات برداشت دوم, آپسیس,کانون آگهی و تبلیغات برداشت دوم,سازمان نظام مهندسی

درباره جشنواره

امروزه در صنایع مختلف جشنواره های داخلی و بین المللی ای برگزار می گردد تا فعالان آن صنعت را در رقابتی سالم به چالش کشیده و جامعه را بیش از پیش از کیفیت آثار مطلع سازد. جشنواره چهره های ماندگار صنعت ساختمان در ۱۴ حوزه اعم از نما، محوطه سازی، مقاومت، مصالح، بازرگانی و سایر موارد مرتبط فعالان صنعت را به رقابت دعوت نموده و در پایان به برگزیدگان هر حوزه نشان طلا چهره ماندگار صنعت ساختمان اهدا می گردد.

این جشنواره با همراهی شهرداری تهران، سازمان نظام کاردانی صنعت ساختمان و سازمان نظام مهندسی و به مناسبت روز جهانی معمار، در روز جمعه مورخ ۱۳۹۵/۷/۹ برگزار می گردد.

برای مشاهده برنامه زمان بندی اولین جشنواره چهره های ماندگار صنعت ساختمان اینجا کلیک کنید.


علاقه مندان در صورت کسب اطلاعات بیشتر و یا انعقاد قرارداد با کانون آگهی برداشت دوم به منظور اسپانسری جشنواره چهره های ماندگار صنعت ساختمان از طریق راه های ارتباطی زیر تماس حاصل فرمائید.
آدرس : تهران خیابان آزادی، روبه روی دانشگاه صنعتی شریف، نبش خیابان گران مایه، پلاک ۴۴۶، طبقه سوم غربی، واحد ۵
شماره تماس : ۶۶۰۵۹۴۵۰
آدرس ایمیل : m.mirzaali65@gmail.com
وب سایت برداشت دوم: www.bardashte2.com

دیدگاهتان را بنویسید