ژئوماتیکنظام مهندسی

اطلاعیه ثبت ‌نام آزمون‌های ورود به حرفه مهندسان مورخ اسفند ماه ۹۵

آموزش نقشه برداری آپسیس

بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان شرکت در آزمون‌های ورود به حرفه مهندسان سال‌جاری می‌رساند، طبق هماهنگی‌های بعمل‌آمده با شرکت خدمات آموزشی سازمان سنجش آموزش کشور به عنوان مجری برگزاری آزمون‌های حرفه‌ای، آزمون‌های مذکور در رشته‌های عمران (محاسبات، نظارت و اجرا)، معماری (طراحی، نظارت و اجرا)، تاسیسات مکانیکی (طراحی و نظارت)، تاسیسات برقی (طراحی و نظارت) و نقشه‌برداری در روزهای پنجشنبه و جمعه مورخ ۱۹ و ۲۰ اسفند‌ماه سال‌جاری توسط آن شرکت برگزار خواهد شد. ثبت‌نام آزمون‌های مذکور از روز یک‌شنبه مورخ ۲۶ دی ماه ۹۵ در سامانه آن شرکت به نشانی www.sanjeshserv.ir و سامانه این دفتر به نشانی www.inbr.ir آغاز و تا روز یکشنبه مورخ ۳ بهمن ۹۵ ادامه خواهد داشت.

با توجه به محدودیت زمان ثبت نام، به تمام داوطلبان محترم توصیه می‌شود که به تدریج تا پایان مهلت تعیین شده اقدام نموده و ثبت‌نام خود را به روزهای پایانی موکول ننمایند.

منبع:  دفتر مقررات ملّی و کنترل ساختمان


برای خرید بسته نظام مهندسی آپسیس کلیک کنید.


دورۀ آمادگی آزمون ورود به حرفه نظام مهندسی نقشه برداری

دورۀ آمادگی آزمون نظام مهندسی نقشه برداری

برای ثبت نام کلیک کنید

آزمون ورود به حرفه معمولاً هر سال در دو نوبت در فاصله های زمانی اسفند و شهریور ماه و با همکاری سازمان نظام مهندسی ساختمان و سازمان سنجش کشور برگزار می گردد، منتها برخی از دوره‌ ها بنا به دلایلی در خرداد و آبان و آذر حتی یک نوبت در سال برگزار شده است. آزمون ورود به حرفه، برای دریافت پایه سه مهندسی برای مهندسان نقشه برداری شامل ۶۰ سؤال است و مدت این آزمون ۳ ساعت در نظر گرفته شده است. آزمون های ورود به حرفه مهندسان نقشه برداری فقط در پایه ۳ به صورت تستی چهار گزینه ای برگزار می گردد و ارتقای پایه طبق آئین نامۀ اجرائی قانون و دستورالعمل های ابلاغی صورت می گیرد. و همچنین کلیۀ آزمون ها به صورت جزوه و کتاب باز است. حد نصاب قبولی در آزمون های ورود به حرفه مهندسان نقشه­ برداری ۵۰% است. تذکر مهم این که در این آزمون، جبران کسری نمره و ارفاق وجود نخواهد داشت. با ذکر این نکات مدرسۀ آپسیس در نظر دارد دورۀ آمادگی آزمون ورود به حرفه مهندسان رشتۀ نقشه برداری برگزار نماید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با آزمون نظام مهندسی نقشه برداری مقاله دانستنیهای آزمون نظام مهندسی نقشه برداری را بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید