ژئودزینقشه برداری

Geodetics محصولات سیستم موبایل لیدار خود را افزایش می دهد

آموزش نقشه برداری آپسیس

تصمیمات Geo-MMS برای سال جدید

به سال ۲۰۱۹ خوش آمدید. همه ما در Geodetics امیدواریم که شما یک فصل تعطیلات عالی و سال نو خوبی داشته باشید. ما از ارائه نقشه راهبردی محصول سیستم موبایل لیدار ۲۰۱۹ خود و تصمیم گسترش دامنه محصولات Geo-MMS برای مشتریانمان بسیار هیجان زده هستیم.

Geodetics_Geo_Mobile_LiDAR_System_Products

شکل ۱: محصولات سیستم موبایل لیدار Geo-MMS Geodetics.

 

مشتریان ما مرتبا با پیشنهادات جدید و منحصر به فردشان در مورد چگونگی افزایش محصولات Geo-MMS ما، به ما نزدیک می شوند. دو توصیه رایج ما در سال ۲۰۱۸ کاهش قیمت و کاهش سهولت در جمع آوری و پردازش داده ها بود.

از ابتدا محصولات Geo-MMS ما همیشه بهترین گزینه را برای قیمت و عملکرد در بازار ارائه داده اند زیرا ما به طور دائم به دنبال فرصت هایی هستیم برای کاهش قیمت هرچه بیشتر سیستم هستیم. در سال ۲۰۱۹ قول می دهیم ضمن اضافه کردن قابلیت های پیشرفته به سیستم، این روند را ادامه دهیم.

در این سال گذشته با معرفی سیستم موبایل لیدار، نسل دوم موبایل ما یک تغییر انقلابی در سخت افزار و نرم افزار Geo-MMS به وجود آورد. این سیستم با استفاده از تمام آموخته های سیستم نسل اول ما از جمله پیشرفت های سخت افزاری و نرم افزاری و همچنین پشتیبانی از سنسور جدید، طراحی کاملا جدیدی را ارائه می دهد.

نسل دوم سیستم Geo-MMS شامل هدایتگر Geo-MMS جدید ما و همچنین مونتاژ نصب شده هواپیماهای بدون سر نشین ما با توسعه یک GPS 2 متری برای heading دقیق و مونتاژ دقیق وسیله نقلیه (در زیر نشان داده شده است) است. سنسورهای جدید شامل لیدار با برد طولانی تر (۲۰۰ متری) و مولتی اسپکترال هستند. تعهد و قول ما پردازش “تک کلیک” نرم افزار با ادغام پسا پردازش PPK، تولید LAS، برچسب گذاری عکس، تولید نقطه&پیکسل و برنامه ریزی ماموریت پرواز فتوگرامتری/لیدار گسترش یافت.

Geodetics Mobile LiDAR System Enhancements

شکل ۲: پیشرفت های سیستم موبایل لیدار Geodetics.

برای سال ۲۰۱۹ ما قابلیت ها/ویژگی های جدید و جالب بسیار زیادی داریم که برای سیستم موبایل لیدار Geo-MMS برنامه ریزی شده اند. با ما همراه باشید!!!! با ثبت نام در خبرنامه ما، با ویژگی های محصول جدید و اخبار جدید ما به روز بمانید.

منبع: geodetics.com


مطالب مرتبط:

۱. بررسی آخرین فناوری پهپاد برای استفاده در پدافند پهپادی نظامی
۲.  پسا پردازش کینماتیک GPS برای سیستم های پهپاد لیدار
۳. داده های شدت لیدار و کاربردهای آن چیست؟


پهپاد فتوگرامتری

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دوره آموزشی پردازش تصاویر پهپاد فتوگرامتری کلیک کنید.

پاسخی بگذارید