دانلود آموزش و فایل نرم افزار SDR mapping & design

SDR mapping & design
دانلود آموزش و فایل نرم افزار SDR mapping & design

Version
Download 413
Total Views 470
Stock
File Size 10.57 MB
File Type zip
Create Date فروردین ۸, ۱۳۹۵
Last Updated فروردین ۸, ۱۳۹۵
برای دانلود باید عضو باشید

نرم افزار تخصصی مهندسی نقشه برداری، علوم ژئوماتیک و اطلاعات مکانی SDR map و یا اگر بخواهیم نام کامل آن را بگوییم SDR mapping & design نام نرم افزاری است نام آشنا و معروف برای افرادی که در زمینه مهندسی نقشه برداری و علوم ژئوماتیک و تهیه نقشه فعالیت می کنند و شاید کمتر کسی باشد که در زمینه مهندسی نقشه برداری، علوم ژئوماتیک و اطلاعات مکانی به طور تخصصی فعالیت کند و نام نرم افزار SDR mapping & design را نشنیده باشد. سفارش نگارش نرم افزار تخصصی SDR map را شرکت ژاپنی سوکیا (سوکیشا سابق) به منظور تخلیه و پردازش اطلاعات و ترسیم اتوماتیک نقشه به شرکت دیتا کام نیوزلند داد. نرم افزار SDR map چنان مورد استقبال قرار گرفت که شرکت هایی نظیر شرکت آمریکایی تریمبل را بر آن داشت که نسخه هایی از این نرم افزار را تهیه کنند. استفاده از نرم افزار SDR map اتوماسیون سازی تهیه نقشه و اطلاعات مکانی را گسترش داد.

نرم افزار SDR map قدرت و توانایی فراوان و بی نظیری در تهیه نقشه های توپوگرافی دارد و ارتباط خوبی با دوربین های پیشرفته نقشه برداری دارد. نرم افزار SDR map استفاده گسترده ای در طراحی شبکه و شهرسازی دارد.

 توجه: کلیه حقوق مادی و معنوی نرم افزار SDR mapping & design و آموزش آن برای گروه نرم افزاری ایران ژئوماتیک و شخص مهندس حسین زندی محفوظ است.

۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید