بستن
.0 / 5
109

تشریح کامل سوالات آزمون های نظام مهندسی نقشه برداری به همراه آزمون شهریور ۹۵ (حسن همراز/ایرج جزیرئیان)

  • آزمون های برگزار شده یکی از مهم ترین منابع برای ارزیابی دانستنی ها و آشنایی با نحوه طرح سوالات است، از این رو اهمیت مطالعه آزمون های سال های قبل به روشنی مشخص می گردد. کتاب تشریح کامل سوالات آزمون های نظام مهندسی نقشه برداری به گونه ای نگارش یافته که کلیه موضوعات و مفاهیم مطرح شده در سوالات در قالب نکات و توضیحات به طور کامل پوش داده شود تا داوطلبان بتوانند بدون نیاز به منابع دیگر برای پاسخ گویی به سوالات آزمون نظام مهندسی تسلط پیدا کنند.

شرح و درس آزمون‌های نظام مهندسی  نقشه برداری (عماد قلعه نویی/محمد میرزاعلی)

  • کتاب شرح و درس آزمون‌های نظام مهندسی  نقشه برداری، مجموعه ای از شرح دروس رشته مهندسی نقشه برداری شامل نقشه برداری، ژئودزی، فتوگرامتری، هیدروگرافی، سیستم اطلاعات جغرافیایی، کارتوگرافی و داده های شبکه ای و تصویری، سنجش‌ازدور، کاداستر و دستورالعمل‌های تیپ نقشه‌برداری (نشریه شماره ۱۱۹و ۹۵ سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی)، است. این کتاب به‌منظور آماده سازی داوطلبان برای شرکت در آزمون نظام‌مهندسی نقشه برداری تألیف گردیده است. در این کتاب مواد آزمون ورود به حرفه مهندسان (پایه سه) به خوبی پوشش داده است.

نکات جامع و طبقه بندی شده آزمون های نظام مهندسی نقشه برداری (حامد مشهدبانی/محمد میرزاعلی)

  • کتاب نکات جامع و طبقه بندی شده آزمون های نظام مهندسی نقشه برداری، به منظور آماده سازی داوطلبان برای شرکت در آزمون نظام مهندسی نقشه ­برداری تالیف گردیده است. در مجموعه حاضر سعی بر جمع آوری گزیده ای از نکات آزمون های نظام مهندسی نقشه­ برداری شامل نقشه­ برداری عمومی، کاربرد روش های نقشه برداری در ساختمان­ سازی، ژئودزی و میکروژئودزی (رفتارسنجی و کنترل سازه­ های سنگین)، هیدروگرافی، فتوگرامتری، سنجش از دور، کاربرد عکس های هوایی و اطلاعات ماهواره­ ای ، سیستم های اطلاعات جغرافیایی (GIS , LIS)، کاداستر و همچنین قسمتهایی از قانون تملک آپارتمان ها ودستورالعمل های موجود است. با توجه به تغییرات اساسی در طراحی سوالات آزمون های نظام مهندسی، سعی شد تا مجموعه حاضر مشتمل بر نکته های سوالات مطرح شده در آزمون­ نظام مهندسی  نقشه برداری سال های اخیر و همینطور نکات کلیدی مباحث آزمون باشد تا علاوه بر یادآوری مباحث مختلف، با صرف کمترین زمان، به پاسخ صحیح سوالات رسید. شایان ذکر است آمادگی لازم برای شرکت در آزمون مذکور، از طریق مطالعه منابع مختلف در دروس اصلی (نقشه برداری عمومی، دروس شاخه ژئودزی و فتوگرامتری) و دستورالعمل­ های تیپ نقشه برداری (نشریه ۱۱۹ و ۹۵ سازمان مدیریت و برنامه ریزی) و همین طور ممارست و تکرار حاصل می گردد؛ لذا مطالعه مجموعه حاضر، باعث تکرار مطالب و مرور نکات کلیدی خواهد شد. لازم به ذکر است با توجه به جزوه باز بودن آزمون، کتاب حاضر می تواند به عنوان بهترین منبع در جلسه آزمون مورد استفاده قرار گیرد.

 

برای خرید بسته نظام مهندسی نقشه برداری ۱۰% تخفیف اینجا کلیک کنید. 

 

 

در دنیای ژئوماتیک غرق شوید

پست های مشابه

نقشه برداری

قابل توجه داوطلبان شرکت در آزمونهای ورود به حرفه مهندس

ژئو چیست؟ژئوماتیک,نقشه برداری,آپسیس

ژئو (Geo) چیست؟ فرصت هایی در زمینه ژئوماتیک (Geomatic) نویسند

آزمون نظام مهندسی نقشه برداری

? برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان رشته نقشه برداری ?

سینا پیری,آزمون نظام مهندسی نقشه برداری,آپسیس,مدرسه آپسیس,منابع آزمون نظام مهندسی نقشه برداری

مصاحبه آپسیس با مهندس سینا پیری | پذیرفته شده در آزمون ن

نظام مهندسی نقشه برداری,آزمون نظام مهندسی ورود به حرفه,منابع آزمون نظام مهندسی,نقشه برداری,سازمان نظام مهندسی ساختمان,مفاد آزمون نظام مهندسی,نظام مهندسی

آزمون نظام مهندسی جزوه باز! یک فرصت یا یک تهدید؟! برای ا

1کامنت

دیدگاهی بگذارید