بستن
3.0 / 5

انتصاب مدیر کل برنامه ریزی و بودجه، پژوهش و استانداردها

83
3

با حکمی از سوی دکتر علیرضا آزموده اردلان، رئیس سازمان نقشه برداری کشور، آقای مهندس”فرهاد کیانی‏فر”  به عنوان مدیر کل برنامه ریزی و بودجه، پژوهش و استانداردها منصوب شد. دکتر آزموده اردلان در این حکم ضمن اشاره به بهره گیری مدیر این بخش، از تمام ظرفیت ها و استعدادهای بالقوه در سازمان، پی‏ریزی الگوی مدیریت مبتنی بر کرامت و انگیزش انسانی در راستای رشد و کارآمدی مجموعه را خواستارشد و در پیشبرد اهداف و خدمتگزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران،  برای ایشان آرزوی موفقیت نمود. گفتنی است پیش از این آقای کیانی فر سرپرست این بخش بود و با صدور این حکم به عنوان مدیر کل برنامه ریزی و بودجه، پژوهش و استانداردها به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

آپسیس رسانه تخصصی ژئوماتیک انتصاب شایسته جناب آقای مهندس “فرهاد کیانی‏فر” به عنوانمدیر کل برنامه ریزی و بودجه، پژوهش و استانداردها سازمان نقشه برداری کشور را صمیمانه تبریک عرض نموده، رجای واثق داریم که این انتخاب سرآغاز راهی پر امید و نوید بخش آینده ای روشن برای سازمان نقشه برداری کشور باشد.

 

در دنیای ژئوماتیک غرق شوید

پست های مشابه

نقشه برداری,اکو

اولین نشست "کمیته ژئوماتیک اکو" با حضور رؤسای نقشه بردا

دکتر یحیی جمور دانشکده سازمان نقشه برداری کشور

🎥 سخنرانی دکتر یحیی جمور در روز دانشجو ۱۶ آذر ۱۳۹۵

با حکمی از سوی رئیس سازمان نقشه برداری کشور، سرپرست ادا

نقشه برداری,فراخوان طرح های پژوهشی حوزه نقشه برداری و علوم ژئوماتیك,نقشه برداری,سازمان نقشه برداری,ژئودزی,فتوگرامتری,سنجش از دور,هیدروگرافی,سیستم اطلاعات مکانی

فراخوان طرح های پژوهشی حوزه نقشه برداری و علوم ژئوماتی

شیر پنوماتیک

سازمان نقشه برداری کشور دومین دوره آموزشی تحت عنوان "یک

دیدگاهی بگذارید